RSS

Lopez, agjent privat per te kontrolluar bashkeshortin

27.12.2008

VIP & Showbiz

Pasi ka hedhur poshte zerat per nje krize te mundshme ne cift, Jennifer Lopez nuk humbet kohe per te kontrolluar ne cdo hap bashkeshortin Marc Anthony.

Kengetarja portorikane ka punesuar nje agjent privat per te ndjekur te gjitha levizjet e Anthony ndersa ai po zhvillon nje turne. Gjirthesesi edhe ky gjest ka ndezur zerat se cifti i martuar ne vitin 2004 i ka ditet e numeruara.

Asgje nuk eshte e pabazuar pasi si ne New York ashtu edhe ne Los Angeles, Marc eshte pare ne shoqerine e disa bukurosheve. Para pak muajsh, Lopez lindi binjaket Max dhe Emme, te cilet mund ta bashkonin me shume me familjen, por mesa duket qe prej asaj kohe gjithka po merr te tatepjeten per familjen Anthony.

, ,