RSS

Videoklipe Muzikore RSS per kete kategori

Geti ft. Tuna ft. Meda – Diten ta boj natë + Teksti

28. June 2009

18 Komente

Siklet jeni tu um bo te dytë ikumm ti tash dridhesh prishtina ka lezet a don ahahha ma mirë po dokesh pa syza aaa kolegë dhe kolege të nderuar s’ka mo hitee.

Lexo artikullin e plote...

Top Fest 6: Çmimin e madh e fiton Linda me këngën “Endërroja”

11. May 2009

1 Koment

Çmimin e madh të natës finale të ndarjës së çmimeve në Top Fest 6 e fiton Linda me këngën “Endërroja”. Sëbashku me cmimin e madh që do ta bëj Lindën të fmashme si këngetare, ajo fitoj edhe plot 10 mijë euro.

Lexo artikullin e plote...

“Kur u ndamë” – Gili dhe Enis Potoku (Video)

5. April 2009

0 Komente

Më këtë këngë Gili dhe Enis Potoku janë prezantuar në Top Fest 6.  Kënga është pelqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku.  Shiqoni videon e mëposhtme.

Lexo artikullin e plote...

“Nuk janë më” – spoti i ri nga Elvana Gjata + VIDEO

11. March 2009

0 Komente

Këngëtarja Elvana Gjata ka lansuar këto ditë spotin e saj më të ri “Nuk janë më”.

Lexo artikullin e plote...

TROJA – Amaneti i Clownit (Video)

25. February 2009

0 Komente

Rock grupi kosovar këto ditë kanë publikuar videoklipin e këngës Amaneti i Clownit. Një këngë shumë e mirë, të cilës poashtu i kanë bërë dhe një videoklip të mirë.

Lexo artikullin e plote...

E pamundur – videoklipi me i ri nga Genta

12. February 2009

4 Komente

Vetëm disa ditë para ditës së të dashuruarve, Genta publikon videoklipin e këngës së titulluar “E pamundur”. Për më shumë shiqoni videon e mëposhtme dhe vlersojeni e komentojeni vetë!

Lexo artikullin e plote...

Alban Mehmeti – 1 2 3 Minuta

8. February 2009

1 Koment

Ish anëtari i grupit Aurora, Alban Mehmeti me përformim premierë te kënges së tij të parë si solo këngëtar, 1,2,3 minuta në Mama’s Big Show.

Lexo artikullin e plote...

Tingulli 3’nt ft Soni – M’merr 2009 Official HQ . K’M

6. February 2009

1 Koment

Kjo eshte videoja me e fundit e Tingullit 3nt, nje bashkepunim me Soni Malaj e cila mban titullin “Me merr”.

Lexo artikullin e plote...