RSS

Video RSS per kete kategori

Europa dhe Italia nga Bruno Bozzetto

9. February 2010

0 Komente

Një gabim i bërë nga Bruno, do duhej të ishte Europa dhe Shqiptarët.

Lexo artikullin e plote...

Biseda e maceve (plus përkthimi) – VIDEO

11. July 2009

0 Komente

Më lartë mund të dëgjoni bisedën origjinale të bërë në mes të dy maceve, por mendoj se do ta keni shumë të vështirë të kuptoni se cila ishte tema e kësaj biseda apo jo? Por përkthimin dhe përshtatjen në gjuhën angleze e kanë bërë në mënyrën më briliante të mundshme. Shikoni videon e mëposhtme dhe […]

Lexo artikullin e plote...

Çka po shikojnë Obama dhe Sarkozy? Foto + Video!

11. July 2009

3 Komente

E shkrepur nga fotoreporteri i Reuters dhe e publikuar tashmë nëpër zeba faqet kryesore të botës, fotoja tregon presidentin amerikan, Barack Obama dhe atë francez, Nicolas Sarkozy, ndërsa zinin vend në podium për momentin zyrtar të liderëve të G8. Po nuk është ky problemi…pasi rehatohet në vendin e caktuar, Obama kapet duke parë me sy […]

Lexo artikullin e plote...

Vjen Gomari 2 me sistem te avancuar te sinjalizimit

4. July 2009

0 Komente

Të gjithë ju që jeni të apasionuar pas Golf 2-shit, me vjen keq por duhet të ndryshoni makinën tuaj, pasi tani po vjen një makinë tjetër, poashtu me djegje te brendshme dhe me me pak ndotje te ambientit.  Ky është kushti kryesor për të hyrë në Bashkimin Europian apo jo?!  Shikoni videon.

Lexo artikullin e plote...

Geti ft. Tuna ft. Meda – Diten ta boj natë + Teksti

28. June 2009

18 Komente

Siklet jeni tu um bo te dytë ikumm ti tash dridhesh prishtina ka lezet a don ahahha ma mirë po dokesh pa syza aaa kolegë dhe kolege të nderuar s’ka mo hitee.

Lexo artikullin e plote...

Top Fest 6: Çmimin e madh e fiton Linda me këngën “Endërroja”

11. May 2009

1 Koment

Çmimin e madh të natës finale të ndarjës së çmimeve në Top Fest 6 e fiton Linda me këngën “Endërroja”. Sëbashku me cmimin e madh që do ta bëj Lindën të fmashme si këngetare, ajo fitoj edhe plot 10 mijë euro.

Lexo artikullin e plote...

ZemerShqiptare.com realizon një reklamë televizive

6. May 2009

3 Komente

Pronarët e portalit tashme shumë të njohur ZemerShqiptare.com si duket i janë qasur punës shumë seriozisht. Para disa kohësh, portali ndryshoj dizajnin dhe cms duke kaluar në një cms-të më të famshëm të kohës – WordPress, duke e bërë më atraktiv dhe më tërheqës për vizitor. Ndonëse ZemerShqiptare.com ka një numër të konsiderueshëm të vizitorëve, […]

Lexo artikullin e plote...

Keni kujdes kur ktheheni në të majtë – Video

13. April 2009

1 Koment

Gjithmonë bëni mirë që para se te merrni kthesen në të majtë, t’i hudhni një sy rrugës që keni prapa, sepse mund t’ju ndodhë dhe kjo si në videon e mëposhtme.

Lexo artikullin e plote...