RSS

Etiketa: "Jennifer Lopez"

Lopez, agjent privat per te kontrolluar bashkeshortin

27.12.2008

0 Komente

Pasi ka hedhur poshte zerat per nje krize te mundshme ne cift, Jennifer Lopez nuk humbet kohe per te kontrolluar ne cdo hap bashkeshortin Marc Anthony. Kengetarja portorikane ka punesuar nje agjent privat per te ndjekur te gjitha levizjet e Anthony ndersa ai po zhvillon nje turne. Gjirthesesi edhe ky gjest ka ndezur zerat se […]

Lexo artikullin e plote...

Yjet botërore fitojnë miliona dollarë brenda vitit

22.10.2008

1 Komment

Ylli i pop muzikës botërore Madona, me 72 milionë dollarë, i prin listës së 20 yjeve që fitojnë më së shumti brenda një viti, të publikuar nga revista “Forbes”. Në vendin e dytë është Barbara Streisand me 60 milionë, Celine Dion 45 milionë. Në vendin e katërt renditet këngëtarja seksi Shakira me 38 milionë, e […]

Lexo artikullin e plote...

J.Lo nuk mund të bëjë më një gjumë të qetë!

16.10.2008

0 Komente

Jennifer Lopez shfaqet e penduar për publikimin e fotografive të binjakëve të saj në revistën amerikane “People”. Që nga ajo ditë, kur për 6 milionë dollarë i shiti fotot e dy binjakëve të saj të porsalindur, Emme dhe Max, J.Lo nuk mund të bëjë më një gjumë të qetë. “Më propozuan një shumë të tillë […]

Lexo artikullin e plote...

Mendes: Mos më krahasoni me Lopez

10.10.2008

0 Komente

Aktorja e Hollywoodit, Eva Mendes, ka kundërshtuar krahasimin me bukuroshen tjetër latine, Jennifer Lopez, duke thënë se karriera e saj është “më serioze”. Bukuroshja e filmit “We Own The Night”, ka bërë emër me rolet në filmat si “Training Day”, “Ghost Rider” dhe “Hitch”, derisa Lopez e ka ngritur karrierën e saj në muzikë, aktrim […]

Lexo artikullin e plote...