RSS

Etiketa: "Big Brother Albania"

Zbulohet lidhja e Polit me Mozën e “Big Brother”

14.02.2009

0 Komente

Duket si një skenar perfekt, por në fakt gjithçka ka qenë një rastësi. Po flasim për Polin, njërin nga pjesëmarrësit e edicionit të parë të programit “Bog Brother”. Poli, djali që nuk u shqua për shumë protagonizëm për tre muaj që qëndroi brenda në shtëpi, por që gjithsesi u pëlqye shumë në fakt na dhuroi […]

Lexo artikullin e plote...

Big Brother Albania 2: Adela mbetët pa u larë, arsyeja: “Dushin e bëjmë me turne”

12.02.2009

2 Komente

Një ditë më parë Adela ishte sëmurë dhe nuk mundi dot që të bënte dush, ndërsa në mëngjes u ngrit me vonesë dhe nuk arriti dot ujin e ngrohtë. Kjo ka qenë arsyeja që ajo u ka thënë banorëve të tjerë që të mbajnë rradhë dhe ta lënë të përdorë ajo sot dushin, pasi dita […]

Lexo artikullin e plote...

Big Brother Albania 2: Bjordi kujdeset për Mimozën

12.02.2009

1 Komment

Pas valsit Mimoza shtrihet e lodhur në divan. Edhe pse sapo ka vrarë dorën, Bjordi e sheh me kujdes dhe i afrohet. Ulet afër saj dhe e pyet çfarë ka që rri e mërzitur. Në fillim ai nuk arrin të kutojë mirë të folurën e vajzës nga Kosova, por ajo i thotë që nuk ka […]

Lexo artikullin e plote...

Big Brother Albania 2 – Sot nis edicioni i ri

07.02.2009

4 Komente

Rikthehet ne shtepite tuaja reality show me i pelqyer: ‘Big Brother’ . Shtepia e rralle, me ngjarje dhe personalitete nga me te larmishmet, do te marre jete ne transmetim me 7 shkurt ne ‘Top Channel’, ne oren 20.45, kur te gjithe do te ndjekin drejtperdrejt futjen per here te pare ne shtepi te banoreve, qe […]

Lexo artikullin e plote...

“Big Brother Albania 2” nis më 7 shkurt

04.02.2009

3 Komente

Reality show më i ndjekur në Shqipëri “Big Brother Albania 2“ do të nisë transmetimin më 7 shkurt në “Top Channel”. Reality show më i ndjekur në Shqipëri “Big Brother Albania 2“ do të nisë transmetimin më 7 shkurt në “Top Channel”, ndërsa do të transmetohet drejtpërsëdrejti edhe në dy kanalet e platformës tokësore e […]

Lexo artikullin e plote...

Romina: Pas Big Brother meshkujt kanë shfaqur interes ndaj meje

17.10.2008

0 Komente

Romina, me cfar po merresh tani? Si e kalon diten? Per momentin po pres te nisem ne Holande. Jam duke bere dukumentat gati dhe po pres konfirmimin per garancine dhe me pas per vizen. Diten e kaloj duke u marre me nja dy aktivitete te vogla Ne shtepi sigurisht, duke shkruar. Momentalisht jam duke shkruara […]

Lexo artikullin e plote...